Uruchomienie serwisu Internetowego do badań panelowych

W dniu 08 września 2023 pod adresem internetowym www.profil.migracje.uw.edu.pl uruchomiliśmy serwis dla badań panelowych, realizowanych w ramach Programu Badawczego „Pomiędzy Ukrainą i Polską”.

Serwis został zaprogramowany w 3 wersjach językowych (polskiej, ukraińskiej i rosyjskiej) według nowoczesnych standardów paneli badawczych na świecie. Gwarantuje łatwy i szybki kontakt z Uczestnikami Programu badawczego na wszystkich etapach realizacji badań: od zaproszenia do dostarczenia nagród.
Na chwilę obecną trwa migracja do serwisu dotychczasowych respondentów, którzy wyrazili zgodę na udział w Programie w ramach sondażu założycielskiego „Migranci ukraińscy w Polsce w czasie wojny” przeprowadzonego w 2022 roku. Po zakończeniu tego procesu planujemy „otwarcie” Panelu dla nowych respondentów – obywateli ukraińskich.

Uczestnicy Programu już teraz, na tej platformie, mogą wypełnić płatną ankietę do nowego badania, realizowanego na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ankieta dotyczy ważnych miejsc w Polsce i Ukrainie dla uciekinierów wojennych.